Masz pytanie ?
Zadzwoń 91 516 757 586

Kim jesteśmy

Jesteśmy placówka o dwuzmianowym systemie opieki o profilu ekologicznym

Nasze prywatne przedszkole zostało dostosowane pod każdym względem do potrzeb maluchów. Zadbaliśmy o zagwarantowanie miejsca, w którym będą mogły czuć się bezpiecznie i swobodnie, podczas gdy rodzice przebywają w pracy. Zapewniamy im każdego dnia odpowiednią dawkę rozrywki oraz odpoczynku, jak też właściwie skomponowanego jadłospisu. Plan dnia jest dostosowany do potrzeb oraz możliwości dzieci z konkretnej grupy wiekowej. Obok nowoczesnego obiektu, bardzo dobrej organizacji oraz ciekawych zajęć naszym atutem jest kadra. Składają się na nią osoby doświadczone w pracy z najmłodszymi, pełne życzliwości, cierpliwości i wyrozumiałości, z bardzo dobrym i przyjaznym podejściem do maluchów.

Nasz zespół

Kadra w przedszkolu Eco Kids to zespół młodych, wykształconych oraz kreatywnych osób. Praca z Dziećmi jest dla nas pasją oraz wyzwaniem.

Referencje

"Ciocia" Ala opiekowała się nasząi córką od zawsze. Ismenką poprostu Ją uwielbia, jest osobą ciepłą i pelną pomysłów. Nasze dziecko nigdy się nie nudzi z Ciocią.Z czystym sumieniem możemy polecić Ją każdej mamie.
Mama Ismenki Natalia G
Nasza Ola nie chce rozstawać się ze swoją kochaną Ciocią Asią. Ze szczerego serca możemy polecić naszą ulubioną opiekunkę.
Mama Oli Marta D.
Opieka i kreatywna zabawa na najwyzszym poziomie , moje córki nie chcą wychodzić a mialy problemy w innych miejscach z adaptacją . Polecam przemiłe i zawsze uśmiechnięte Panie.
Mama Julii i Nadii