O nas

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Eco Kids zostało dostosowane pod każdym względem do potrzeb maluchów. Zadbaliśmy o zagwarantowanie miejsca, w którym będą mogły czuć się bezpiecznie i swobodnie, podczas gdy rodzice przebywają w pracy. Zapewniamy im każdego dnia odpowiednią dawkę rozrywki oraz odpoczynku, jak też właściwie skomponowanego jadłospisu. Plan dnia jest dostosowany do potrzeb oraz możliwości dzieci z konkretnej grupy wiekowej. Obok nowoczesnego obiektu, bardzo dobrej organizacji oraz ciekawych zajęć naszym atutem jest kadra. Składają się na nią osoby doświadczone w pracy z najmłodszymi, pełne życzliwości, cierpliwości i wyrozumiałości, z bardzo dobrym i przyjaznym podejściem do maluchów.

Referencje od rodziców

Mama Ismenki, Natalia G.
„Ciocia” Ala opiekowała się naszą córką od zawsze. Ismenką po prostu Ją uwielbia, jest osobą ciepłą i pełną pomysłów. Nasze dziecko nigdy się nie nudzi z Ciocią. Z czystym sumieniem możemy polecić Ją każdej mamie.

Mama Julii i Nadii
Opieka i kreatywna zabawa na najwyższym poziomie , moje córki nie chcą wychodzić a miały problemy w innych miejscach z adaptacją . Polecam przemiłe i zawsze uśmiechnięte Panie.

Nasz zespół

Alicja

Karolina

Jagoda

Gosia

Paula

Ewa

Małgorzata

Ania

Milena